Eski erkek arkadaşı FBI ajanı Erdal Kaya'dan sessizce ayrıldı! Yasemin Kay Allen'a ayrılığının nedeni sorulduğunda…

Suna Yıldızoğlu'nun kendisi gibi oyuncu olan kızı Yasemin Allen, eski FBI çalışanı Erdal Kaya ile yeni bir aşk başlattı. Allen, Erdal Kaya ile olan ilişkisini de sosyal medyada paylaştı.

AŞK KISA SÜRDÜ

Aşk dolu fotoğraflarını takipçileriyle paylaşmaktan çekinmeyen Allen, kız arkadaşından sessizce ayrıldı. İkili birbirini takip etmeyi bırakıp fotoğraflarını kaldırdı.

yasemin

AYRILIĞIN NEDENİ SORULDUĞUNDA…

Yasemin Kay Allen'a ayrılığının nedeni sorulduğunda ünlü oyuncu biraz tedirgin oldu ve soruları yanıtsız bırakmak istedi. Yasemin Allen ısrarcı sorulara, “Bu konuyu konuşmasak olur mu?” “Belki daha sonra” diye yanıtladı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yıllar sonra neden ev sahipliği yapmayı bıraktığını açıkladı!  Talebi reddetti: Deri mini etek...Yıllar sonra neden ev sahipliği yapmayı bıraktığını açıkladı! Talebi reddetti: Deri mini etek…
Kavganın ardından departman kaos içindeydi!  Sinir krizi geçirmek...Kavganın ardından departman kaos içindeydi! Sinir krizi geçirmek…
Batuhan Survivor'da Nefise'yi yazdı, sosyal medya yıkıldı! "Oyun satılmasaydı bunlar olmayacaktı"Batuhan Survivor'da Nefise'yi yazdı, sosyal medya yıkıldı! “Oyun satılmasaydı bunların hiçbiri olmayacaktı”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir