Ahu Sungur ve Suat Sungur'un 19 yaşındaki basketbolcu oğlu Ege'yi görenler şaşkına döndü… Büyüdü, harika bir genç oldu! Boyca annesi ve babasını geçti

Adını Feriha Koydum ve O Hayat Benim dizilerindeki rolleriyle anılan usta oyuncu Ahu Sungur, 2002 yılında Sihirli Annem dizisinin 'Avni'si Suat Sungur ile evlendi.

22 yıldır mutlu bir evlilik sürdüren çiftin 19 yaşındaki oğulları Ege, liseden mezun oldu. Ahu Sungur, genç ve büyük Ege'nin mezuniyet töreninde çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

“SİZ YAŞAMA GEREKÇİSİSİNİZ”

Sungur, mezuniyet töreninde ailecek çektikleri eğlenceli pozları şöyle paylaştı: “Doğduğunuz günü dün gibi hatırlıyorum… Lise mezuniyetinizde sizinle vals yaptığımız bu 2 dakikayı hayatımın en güzel yerinde değerlendireceğim. ömrüm boyunca seni çok hatırlayacağım… Sen benim her şeyimsin… sen benim yaşama sebebimsin' diye yazdı.

ahusungur1

Ünlü ismin paylaşımı hayranlarından çok sayıda beğeni ve yorum aldı. Paylaşıma “Ege harika bir genç”, “Senden uzun”, “Ege çok yakışıklı” gibi yorumlar yapıldı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Serbest bırakıldı!  O ismi haykırarak yüksek sesle ağladı! Serbest bırakıldı! O ismi haykırarak yüksek sesle ağladı!
Hasan Can Kaya emniyete getirildi!  Evindeki partide tanıştığı kızı gözaltına almakla suçladı... İfadesi ortaya çıktıHasan Can Kaya emniyete getirildi! Evindeki partide tanıştığı kızı gözaltına almakla suçladı… İfadesi ortaya çıktı
Gözler onu arıyordu ama yoktu!  Törene izin verilmediGözler onu arıyordu ama yoktu! Törene izin verilmedi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir