Akdeniz Üniversitesi 72 sözleşmeli personel alımı yapacak

Resmi Gazete'de yayımlanan duyuruya göre, 43 hemşire, 16 sağlık teknisyeni, 2 biyolog, laboratuvar personeli, büro personeli, destek personeli ve teknisyen ile 1 sağlık fizikçisi, perfüzyonist ve teknisyeni görev yapacak. Sözleşmeli personel alınacaktır.

Adaylar 26 Haziran mesai bitimine kadar başvuruda bulunabilirler. http://personel.akdeniz.edu.tr/ Sözleşmeli personel başvuru formunu doldurarak Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü Evrak Kayıt Birimi'ne gerekli belgelerle birlikte şahsen başvurmaları gerekmektedir. Posta, e-posta veya benzeri yollarla yapılan ve eksik belge ibraz eden başvurular kabul edilmeyecektir.

KPSS'den en az 50 puan şartı

Başvuru yapmak isteyen adayların istedikleri KPSS türünden en az 50 puan almaları gerekmektedir.

Başvuru sonunda yazılı veya sözlü sınav yapılmayacaktır. Sıralamada Mezunlar için 2022 KPSS (B) Grubu puanı (P3), Önlisans mezunları için 2022 KPSS (B) Grubu puanı (P93), ortaokul mezunları için 2022 KPSS (B) Grubu puanı (P94) esas alınacaktır. . KPSS puanlarında eşitlik olması durumunda mezuniyet tarihinde ilk mezun olan aday, eşitlik durumunda yaşı büyük olan aday tercih edilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir