Ali Koç transfer için tarih verdi: 'Avrupa Şampiyonası'ndan sonra…' – Son Dakika Spor Haberleri

Kurban Bayramı dolayısıyla Fenerbahçe Kulübü'nde geleneksel kutlama töreni düzenlendi.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz tesislerinde düzenlenen törene Kulüp Başkanı Ali Koç, Üst Kurul Başkanı Şekip Mosturoğlu, Genel Sekreter Burak Çağlan Kızılhan ve üyeler katıldı.

Törende konuşan Ali Koç, bugün milli futbol takımının 2024 Avrupa Şampiyonası'nda önemli bir maça çıkacağını belirterek, şunları söyledi: “Umarım bir üst tura çıkarız. Bunu yapabilecek kalitede bir kadromuz var. Allah onlara şans versin. İnşallah bu akşam ikinci bayramı kutlayacağız. Yüzücülerimizi de tebrik ediyorum. Fenerbahçe'nin adı geçmedi” Basında bilerek veya bilmeyerek, yüzücülerimizin başarısından dolayı basketbol takımımızı, antrenörümüzü de tebrik ediyorum, “Sezon ortasında gelmesine rağmen ligin şampiyonu oldu ve daha iyisini yapacaktır. . gelecek sezon.” dedi.

Fenerbahçe'nin büyük bir kulüp olduğunu belirten Ali Koç, şunları söyledi:

“Fenerbahçe teknik direktörünü getirince şampiyonluk unutuldu. Fenerbahce seçime gidince siyasi seçimlerden daha çok ilgi gördü. Fenerbahce'nin iki başkan adayı televizyona çıkınca reyting rekorları kırıldı. Bizim de bir rakibimiz var. Fenerbahçe Patolojik vakalı başkan ve organizasyon kırıntısı olan hocanın konuşmasıdır. Bunu başkalarını zorlayarak şampiyon yapan sisteme karşı kullanalım. Seçimlerden sonra bir kaç gün içinde çalışmalarımız devam edecek. . Gazetelerdeki isimlere güvenmeyin bundan sonra piyasa daha da hareketlenir.”

Burak Çağlan Kızılhan, lacivert-sarı camiasını tebrik ederek şunları söyledi: “Fenerbahçe milli yüzücülerimiz Ecem Dönmez, Zehra Duru Bilgin, Gizem Güvenç ve milli atlet Ela Naz Özdemir'den oluşan kadın 4×200 metre serbest bayrak takımımız, Avrupa Su Sporları Şampiyonası'nın ilk gününde bronz madalya kazandı. Bu madalyayı Türkiye'ye kazandırdı. Yüzme bayrak takımı, “Bu, Avrupa Şampiyonası'nda büyükler kategorisinde kazandıkları ilk madalyaydı. Milli takımımız Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Gürcistan ile karşılaşacak. Onlara da başarılar diliyorum.” dedi.

Şekip Mosturoğlu, camiada birlik ve beraberliğin devam etmesi gerektiğini de belirterek, “Bu sene şampiyon olacağız. Fenerbahce olarak başarılı bir sezon geçirdik. Futbolda eksik olan kupalarımızdı. Mourinho ile F.Bahçe dönemi başlayacak.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir