Ankara'da bayram günü: AK Parti ile CHP arasında 'İsrail' sohbeti gündemdeydi

Ramazan Bayramı'nın ikinci günü Ankara'da gelenek haline gelen siyasi partilerin kutlamalarına sahne oluyor. Başkentte ilk kutlama töreni CHP ile AK Parti arasında CHP genel merkezinde gerçekleşti.

CHP Genel Merkezi'nde düzenlenen kutlama töreninde AK Parti heyetine AK Partili MKYK üyesi Hasan Sert başkanlık etti.

Heyet, CHP Genel Başkan Yardımcısı Aylin Nazlıaka başkanlığındaki karşılama heyeti tarafından karşılandı. Kutlamanın ilk teması ekonomiydi.

“HEPİMİZDE BİRLİKTE ÇALIŞMANIN HİSSİNİ YAŞIYORUZ”

Bu noktada tatilin tadını çıkaramayan vatandaşların bulunduğunu söyleyen Nazlıaka, “Bizim derdimiz bu sorunu çözmek. Bir sonraki bayramın gerçek anlamda kutlanabilmesi için hep birlikte çalışmak istediğimizi ifade etmek isteriz” dedi.

3

“KUTUPLAMAYI BIRAKIP KALBİNE OLMALIYIZ”

AK heyeti başkanı Sert, sadece Türkiye'nin değil, tüm dünyanın ekonomik açıdan zor bir dönemden geçtiğinin altını çizdi. “Bu noktada tabandaki sorunları görüp çözüm bulmamız gerekiyor.” Sert, “Şartlar ne gerektiriyorsa onu yapıp onları rahatlatmak zorundayız” dedi. dedi.

31 Mart seçim sonuçlarına değinen Sert, şunları söyledi: “Çok başarılı oldunuz. Sizi tebrik ediyoruz. “Kutuplaşmayı bırakıp yüz yüze, kalp kalbe birlik olmalıyız.” dedi.

İSRAİL'İN SÖZLERİ GÜNDEM OLDU

Bayram kutlamalarının bir diğer gündem maddesi ise İsrail'in saldırıları altındaki Gazze oldu. Aylin Nazlıaka, İsrail'e yönelik alınan tedbirleri memnuniyetle karşıladığını belirterek, “Bunların nasıl uygulanacağını izleyeceğiz.” dedi. Nazlıaka görüşmede şunları söyledi: “Gazze'yi bombalayan uçakların yakıtının bir kısmı Türkiye tarafından sağlandı. Ama geç de olsa yine de iyi bir karardı. “Arkadan kelepçelenerek gözaltına alınan rahibelerimizin davranışlarının ne kadar doğru olduğu teyit edildi.” Sözleri gündem oldu.

7

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur, AK Parti genel merkezinde kutlamanın ev sahipliğini yaptı. AK Parti heyeti, AK Parti genel merkezine yaptığı ziyarette CHP Genel Başkan Yardımcısı Volkan Demir ile görüşerek kendilerini tebrik etti.

AK Parti heyetinin ikinci konuğu ise MHP heyeti oldu. MHP heyetine Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sadi Durmaz başkanlık etti.

Bugün AK Parti de MHP, İYİ Parti, HÜDA Par, Yeniden Refah Partisi, BBP, DSP ve Vatan Partisi ile kutlama yapacak.

5

AK Parti, DSP, Vatan Partisi, DEM Partisi, İYİ Parti, BBP, Demokrat Parti, MHP, Saadet Partisi, ANAP, DEVA Partisi, Gelecek Partisi, Yeniden Refah Partisi, Bağımsız Türkiye Partisi ve Zafer Partisi'nin yanı sıra CHP kutlamak tatil günleri arasındadır.

5

MHP'DE BAYRAM KUTLAMALARI AK PARTİ ZİYARETİYLE BAŞLADI

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya başkanlığındaki heyet, Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen partiler arası kutlama programı kapsamında parti genel merkezine gelen heyetleri kabul etti.

MHP heyeti, bu kapsamda ziyarete gelen AK Parti ve DSP heyetleriyle görüştü.

4

PARTİ SAADET'TEN PARTİ İYİ'YE İLK ZİYARET

İYİ Parti Siyasi İşler Başkanı Oktay Vural başkanlığındaki heyet, Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen partiler arası kutlama programı kapsamında parti genel merkezine gelen heyetleri kabul etti.

Vural ve beraberindeki heyet, partinin dış ilişkiler başkanı Saadet ve İstanbul Milletvekili Mustafa Kaya başkanlığındaki heyeti tebrik etti.

6

FELSEFE FESTİVALİ PARTİSİNE ZİYARETLER

Saadet Partisi'nde İYİ Parti ve Demokrat Parti ile bayram ziyaretleri başladı.

Saadet Partisi heyeti, Saadet Partisi genel merkezinde bir araya gelerek, bu kapsamda ziyarete gelen İYİ Parti parti içi oluşum başkanı Ayşe Sucu ve Körfez İşbirliği Konseyi üyesi Nur Kaan başkanlığındaki heyeti tebrik etti. .
Bu içerik Taner Şahin tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Şu sözlerle tehdit ettiğinde: “Bu gece seni evimden attıracağım” diye tehdit edince ortalık karıştı.
Dolandırıcıların yeni yöntemi!  Şikayetler her geçen gün artıyor: 50 bin euro karşılığında ayrı ev şartıDolandırıcıların yeni yöntemi! Şikayetler her geçen gün artıyor: 50 bin euro karşılığında ayrı ev şartı
Bakan Güler: Bakan Güler: “Çevrilmemiş taş bırakmayacağız”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir