Apex Legends'ın Yeni Upheaval Sezonu Yayınlandı! – TEKNOLOJİ

Ödüllü FPS oyunu için Electronic Arts ve Respawn'ın yayınladığı son güncelleme Apex Legends: Upheaval ile oyuncular, yıkımın vücut bulmuş hali yeni Legend Alter ile oyunun kurallarını yıkacak.

Apex Legends: Upheaval Battle Pass, Apex Artifacts ile kullanılabilecek özelleştirmeler, Void Raider kozmetikleri ve rütbeleri tırmanarak kazanılabilecek diğer özelliklerle oyuncuları bekliyor.

Battle Pass ile birlikte gelen kozmetik ürünlere göz atmak için Into The Void fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Yeni Upheaval Battle Pass ile oyuncular, efsanevi “Void Touched” Volt'un yanı sıra Alter, Wraith ve Revenant için destansı kostümlerle savaş alanını birinci seviyeden itibaren patlatabilecekler. Tüm karakterler, 25. seviyede Kahin'in efsanevi “Crawling Void”iyle kalpleri kırabilir, 50. seviyede Catalyst'in efsanevi “Void Witch”iyle karanlığı kucaklayabilir ve 100. ve 100. seviyelerde Reaktif “Void Impulse” 30-30 ile boşluğa hakim olabilir. 110. Kazanabilirler.

Oyuncular, herhangi bir Efsane tarafından herhangi bir modda kullanılabilecek destansı bir evrensel yakın dövüş kozmetik ürünü olan Apex Artifacts ile tarzlarını gösterme şansına sahip olacak. Her türün teması, güçlendirilmesi ve daha fazlası, egzotik parçalarla özelleştirilebilir ve böylece oyuncunun kendi yıkım tarzını yaratmasına olanak sağlanır.

Apex Legends: Upheaval şu ​​anda PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, EA uygulamaları ve Steam üzerinden PC'de mevcut. Daha fazla Apex Legends haberi için oyunun resmi X, Instagram, TikTok ve YouTube hesaplarına göz atabilir, en son güncellemeler için playapex'i ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir