Başkan İbrahim Sandıkçı: “İlk günkü heyecanla sahadayız” – GÜNDEM

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçeye yeni projeler kazandırmak için titizlikle çalışmaya devam ettiklerini söyledi.
31 Mart yerel seçimlerinde rakiplerini geride bırakarak zirvedeki yerini alan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, kararlılık ve kararlılıkla çalışmaya devam ettiklerini söyledi. Canik'in değerini artıracak yeni proje ve yatırımları hayata geçirmek için çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Hiçbir zaman kaybına izin vermeden ilçemiz için çalışmaya devam ediyoruz.”
Canik'in her noktasında hizmet vermeye devam edeceklerini ve vatandaşların hizmetine sunacak yeni eserler ortaya koyacaklarını vurgulayan Başkan İbrahim Sandıkçı, şöyle konuştu: “Hemşehrilerimizle birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı kararlılıkla ve kararlılıkla sürdürüyoruz. İlk günkü heyecanla sahadayız. Tüm mahallelerimizde çalışmalarımız planlı ve programlı bir şekilde kesintisiz olarak devam ediyor. İlçemize değer katacak proje ve yatırımları ilçemize kazandırmaya devam edeceğiz. Canik'te tam 5 yıl daha çalışmalara ve hizmetlere imza atacağız” dedi.Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir