'Beetlejuice 2'nin merakla beklenen fragmanı geldi… – Son Dakika Kültür Sanat Haberleri

Böcek suyu 2“Heyecan dorukta”! 1988 yapımı klasik film Warner Bros.'un yeni fragmanı yayınlandı”Hamamböceği suyu” filminin devamı olan bu yapımdan duygusal sahneler yer alıyor. Michael Keaton Rolüne geri döndüğü filmde yeni oyuncular da yer alıyor Jenna Ortega, Willem Dafoe, Monica Bellucci ve Justin Theroux Gibi isimlerle birlikte gelir. Ayrıca orijinal filmdeki rollerini yeniden canlandıracaklar Winona Ryder ve Catherine O'Hara o da takımda.

Hikaye, Deetz ailesinin Winter River'daki evlerine dönmesiyle ve Lydia'nın asi genç kızı Astrid'in (Jenna Ortega) bodrumda öbür dünyaya açılan bir portal keşfetmesiyle başlar. Bu keşif, çılgın ruhun Beetlejuice adının kaçınılmaz olarak üç kez tekrarlanmasıyla evde bir kez daha ortalığı kasıp kavuracak olayları tetikler.

Jenna Ortegakorku filmlerindeki etkileyici performanslarıyla tanınıyor ve “Böcek suyu 2” aynı zamanda ” Ancak son zamanlarda yaşanan zamanlama çakışmaları nedeniyle ” de dikkate değer bir rol oynuyor.Çarşamba“İkinci sezon için”Çığlıklar 7Kendisinin katılamayacağı açıklandı.

Tim Burton, Alfred Gough ve Miles Millar'in senaryosunu yazdığı yerBöcek suyu 2Yönetmenlik ve yapımcılık yapıyor.” Film, 6 Eylül'den itibaren sinemalarda seyirciyle buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir