Bella Hadid modelliği bıraktı! Şehir hayatını bırakın ve…

Günümüzün podyumlarının en çok aranan modellerinden biri olan Bella Hadid, uzun yıllardır Lyme hastalığı nedeniyle tedavi görüyordu. Son dönemde hastalığıyla mücadele eden model, bir süre önce tedavi sürecini paylaşarak hayranlarını şok etmişti.

Podyumlardan uzak duran bomba model bir karar aldı. Bella Hadid modelliği bıraktı ve şöyle dedi: “10 yıllık modellik yaptıktan sonra, kariyerime o kadar çok enerji, sevgi ve çaba harcadığımı ve bunun uzun vadede karşılığını vermediğimi fark ettim.”

SEVGİSİYLE SESSİZ BİR YAŞAM

Dünyaca ünlü markalarda çalışan ve kısa sürede moda sektörünün sayılı isimlerinden biri haline gelen Hadid, şehir hayatını bırakıp yakın zamanda Teksas'a taşındı.

2

Sevgilisi Adan Banuelos'la daha sakin bir hayata adım atan model, şunları söyledi:

3
“Bu, sahte bir yüz taktığım ilk sefer değil. Kendimi iyi hissetmiyorsam dışarı çıkmam. Kendimi iyi hissetmiyorsam kendime zaman ayırırım. Ve daha önce bunu yapma ya da söyleme fırsatım hiç olmadı.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Sinir krizi geçirdi ve kendine zarar verdi!  Başsavcılıktan hızlı adımSinir krizi geçirdi ve kendine zarar verdi! Başsavcılıktan hızlı adım
İstanbul'u terk etti, gözlerden uzak yaşıyor!  Tarık Akan'ın itirafı şok ettiİstanbul'u terk etti, gözlerden uzak yaşıyor! Tarık Akan'ın itirafı şok etti
“Dekolte bölgesine özgürlük verdim” diye itiraf etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir