Birce Akalay'a Esra Dermancıoğlu'nun çıplaklığa tepkisi sorulduğunda… “Çok utanç verici”

Esra Dermancıoğlu, Cannes'a giden Hande Erçel, Pınar Deniz, Meryem Uzerli, Birce Akalay Özge Özacar ve Dilan Çiçek Deniz'in tarzına takıntılıydı.

“90-60-90 değilim ama oyuncuyum” diyen Esra Dermancıoğlu, şunları ekledi: “Cannes'da olmalıydım. Çünkü onların dilini biliyordum. Oraya gitmek için estetik ameliyat mı olmam gerekiyordu? Oraya gittiğimde çıplak yürümek dışında benimle iletişim kuran insanlar vardı, utandım, onlar adına utandım.” ' demek günün gündemi haline geldi.

Bu konuyla ilgili Birce Akalay da sorgulandı. Muhabironline'ın haberine göre; Güzel oyuncu Esra Dermancıoğlu'nun ismini duyunca şu tepkiyi verdi:

“Ah, bu konuyu hiç konuşmayalım, ayıp. Hiç yorum yapmak istemiyorum, çok ayıp buluyorum. Fazla polemik, belki de gerek yok. Biliyorsunuz ben bu tür şeylerden hoşlanmıyorum. neden yorum yapmak istemiyorum, bunu utanç verici buluyorum.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Maçı izledikleri anlar olay oldu! Maçı izledikleri anlar olay oldu!
Eski eşiyle fotoğrafını görünce azarladı: Eski eşiyle fotoğrafını görünce azarladı: “Ben namussuz insanlara alışığım…”
İstanbul'u bırakıp o şehre yerleşti!  Son görünümü ve çalışması onu şaşırttı.İstanbul'u bırakıp o şehre yerleşti! Son görünümü ve çalışması onu şaşırttı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir