DZD Teknoloji, dijital kanallarda tek çözüm ortağı olma hedefiyle DoKa bulut tabanlı uçtan uca kanal çözümünü hayata geçirdi. – TEKNOLOJİ

DoKa, dijital müşteri katılımı ve APIGateway'lerin yanı sıra mobil uygulamalar, internet bankacılığı ve çağrı merkezi çözümleri aracılığıyla kurumu iç ve dış dünyaya bağlayan 360 derecelik bir dijital teknoloji çözümüdür. Bulut tabanlı yapısıyla geleceğe yönelik teknolojileri de bünyesinde barındıran DoKa, tüm önemli bankacılık sistemlerine uyum sağlayan mimarisiyle sektörde fark yaratıyor.

DZD Teknoloji, 2019 yılından bu yana bankacılık ve finans sektöründe müşteri memnuniyetini sağlayan yüksek kalitede bakım ve proje hizmetleri sunmaktadır. 2023 yılında TÜBİTAK'ın araştırma geliştirme desteğiyle başlattığı çalışmaların meyvesi DoKa dijital kanal çözümünü devreye almıştır. . Sektördeki çoklu tedarikçi yapısından kaynaklanan uzun uygulama sürelerini ve yüksek maliyetleri ortadan kaldırmayı amaçlayan bulut tabanlı bir çözüm olan DoKa, tek noktadan deneyim sunarak dijital dönüşüm arayan kurumların kanal cephelerini basitleştiriyor.

DoKa ürün ailesi aynı zamanda dijital onay gibi kurumların günlük işlerini kolaylaştıran dijital dönüşüm araçlarını da içeriyor. DoKa ürün ailesinin modüler yapısı sayesinde tüm alt ürünler ayrı ayrı çalışabilmektedir. DoKa DoB, NFC ve görüntülü görüşme teknolojilerini barındırarak müşterilere tek çözüm ortağı üzerinden sorunsuz bir süreç sunuyor. DoKa-API ağ geçidi kurumların dış dünyayla bağlantısını kolaylaştırır. Yönetilen hizmetler de dahil olmak üzere bulut tabanlı çözümlerdeki çeşitli ürün ve hizmetlerle DoKa ürün ailesi, benzersiz bir dijital çözüm ortağı olarak DZD'yi güçlendiriyor.

DZDTech Kurucu Ortağı İbrahim Gökal: “DZD Teknoloji olarak dijitalleşme yolculuğunda müşterilerimize en iyi çözümleri sunmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. DoKa ürünümüz ile finansal ve non-dijital dönüşümü destekleyen tek çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. -Finansal sektörler Müşterilerimizin beklentilerini aşmak ve sektördeki konumumuzu güçlendirmek için araştırma ve geliştirme.” “Çalışmalarımıza devam edeceğiz ve aynı zamanda yeni yapay zeka tabanlı ürünümüz üzerinde de çalışıyoruz.” ilan etti.

Geleneksel ve dijital bankaların yanı sıra portföy yönetim şirketleri ve faktoring şirketlerini de finans sektörüne dahil etmeyi hedefleyen DZD Teknoloji, 2025 ve sonrasında yazılım ihracatına katkı sağlamayı hedefleri arasına ekledi.

DZD Teknoloji COO'su ve CEO Vekili Özlem Atan: “Stratejik yol haritamızı yurtdışına yönelik olarak tasarladık. Türkiye'nin yazılım ve DZD kalitesini dünyaya duyurmak istiyoruz. 2024 ve sonraki yıllarda DZD büyümesinin DoKa ekseninde olmasını bekliyoruz. Henüz start-up ruhunu kaybetmemiş bir Scale-up olarak yukarı yönlü büyüme trendimizi sürdüreceğiz” dedi.

Yapay zeka tabanlı ürünlerle dijital teknoloji çözümleri üretmeye devam edecek

DZD Technology, gelecekteki teknolojilere yatırım yapmaya ve yeni yapay zeka tabanlı ürünler üzerinde çalışmaya devam edecek. Yenilikçi çözümleri ve sürdürülebilir bankacılık ürünleriyle finans sektöründeki lider konumunu koruyan DZD Teknoloji, yenilikçi fikirleri ve bilgi birikimiyle dijital dönüşüm için sektöre liderlik etmeye devam edecek.

Yalnızca ürünlerde değil, çalışma modelinde de yenilikçi:

Çevik çalışma ve çalışan verimliliğinin hızlı uygulama talebini artırdığını söyleyen DZD Teknoloji, geçtiğimiz yıl 4 günlük çalışma modelini hayata geçirdi.

Bu model çalışan memnuniyetini arttırır ve üretim kapasitesini düşürmeden daha verimli bir çalışma ortamı yaratır. Bu sayede projelerini daha hızlı ve çevik bir şekilde hayata geçiriyor ve müşterilerine hızlı uygulama vaadi sunuyor.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir