Erman Toroğlu'yla benzetme! “Şişme oyuncak bebekle suni çim üzerinde futbol oynamak…”

Giydiği kıyafetlerle, futbol yorumlarıyla, özel hayatıyla ve yaptığı açıklamalarla her zaman adından söz ettiren Erman Toroğlu, bu kez benzetmesiyle gündemde.

Son dönemde yatak odasının tavanına duvarlara yerleştirdiği aynalarla ses getiren Toroğlu, F.Bahçe – Beşiktaş maçının devre arasında bazı değerlendirmelerde bulundu.

Yorumcu Erman Toroğlu, önceki yıllarda yapılan yorumu yineledi. Kırmızı kartın ardından durumu değerlendiren Erman Toroğlu, şunları söyledi:

TEPKİLER GECİKMEDİ

“Suni çimle ilgili bu tartışmalar o dönemde çok konuşuldu. Rahmetli Hıncal Uluç suni çim taraftarıydı. Suni çim diye bir şey yok efendim. Ayaklarınız yanacak. Ben de şunu yazdım: 'Futbol oynayın' suni çim seks bebeğiyle seks yapmaya benziyor.”

Toroğlu'nun bu açıklamasının ardından sosyal medyada “Ailece izledik, utanç vericiydi”, “Aklı cinselliğe odaklanmıştı”, “Efendim siz ne konuşuyorsunuz”, “Futbolla ilgili yorum yapıyor” şeklinde tepkiler geldi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Açıklamayla ilgili çok konuşuldu “Para” tabiri üzerine çok konuşuldu! Serdar Ortaç şimdi de “Tinder” yorumuyla gündemde.
Estetik konusunda çok ileri gitti!  Estetik konusunda çok ileri gitti! “Sertab ve Erener kalmadı”
“Her şeyimi kaybettim!” Son durum günün sırasıydı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir