Esra Erol'un çalışma odası soğudu… Dadı Meryem'in 8 yaşındaki kız çocuğunu diri diri gömdüğü ortaya çıktı! Detaylar tüyler ürpertti

Esra Erol'un programında ele alınan konular sosyal medyanın gündeminde sıklıkla yer alıyor. Program bu kez dadı Meryem hakkında ortaya çıkan gerçeklerle öne çıktı.

Bu hafta programa katılan Mehmet Altun, bir süredir ayrı kaldığı 6 yıllık eşiyle barışmak istediğini söyleyerek Esra Erol'dan yardım istedi. Eşini 15 kez aldatan Mehmet Altun, evliliğinin bitmesinden kayınpederini sorumlu tuttu.

Mehmet Altun'un eşi Rabia Altun, kocasının kendisini çocuklarının bakıcısıyla aldattığı mesajlarını yakaladığını söyledi. Dadı Meryem ile ilgili ortaya çıkan gerçek herkesi şok etti.

Esra Erol 2

DADI MERYEM HAKKINDA 'KAN DONDURUCU' GERÇEK

Esra Erol canlı yayında şunları söyledi: 'Dün akşam ihbar hattına bir mesaj geldi. Bu konuyla ilgili olarak cezaevine girip çıktınız.' Dadı Meryem'e işlediği suçu sordu.

Cezaevine girdiğini itiraf eden Meryem, “Cinayet suçundan 9 yıl yattım” dedi.

ESRA EROL 3

Esra Erol 'Geçmişte işlediğin cinayetin kurbanı kimdi? 8 yaşında bir kız çocuğu. Bu olaydan sonra çocukların yanına gitmemelisiniz.' Bunu söylediğinde stüdyo soğudu.

Meryem Hanım şunları söyledi: 'O olay olduğunda 16 yaşındaydım. “Kazayla alakalı bir şey.” Diyerek kendini savundu.

Esra Erol 4

“GÖMÜLMÜŞ BULUNDU”

Esra Erol da olayın ayrıntılarını anlattı. Erol, şöyle konuştu: “8 yaşındaki Hasret gömülü olarak bulundu. Jandarma, köpeklerle nemli zeminde arama yapıyor. Kullanılmayan bir binada gömülü olarak bulundu.”

Yerel seçimler 2024

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Lüks eviyle günün sırası buydu!  Nereye yatırım yaptığını açıkladı Lüks eviyle günün sırası buydu! Nereye yatırım yaptığını açıkladı
Günlerce yoğun bakımda kaldıktan sonra güzel bir haber geldi!Günlerce yoğun bakımda kaldıktan sonra güzel bir haber geldi!
Otel odasındaki ilişkinin gürültüsünü duyduğumda...Otel odasındaki ilişkinin gürültüsünü duyduğumda…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir