Esra Ezmeci, “Karımla para karşılığında seks yapıyorum” dedi ve çok şaşırdı! İstediği fiyatı duyunca indirim teklif etti.

Hafta içi her gün Beyaz TV'de izleyici karşısına çıkan Esra Ezmeci
'Yeni Başlangıçtan' programındaki itiraflarıyla sosyal medyada sıklıkla gündem oluyor. Ezmeci'nin programına telefonla bağlanan Simge Hanım'ın bu kez sözleri damgasını vurdu.

'EN AZ BİN TL BAĞIŞ YAPMAZSANIZ…'

Simge Hanım; «Karım benimle birlikte olmak istediğinde ondan para isterim. “Bana en az bin TL vermezse birlikte olamam, birlikte olmak istemiyorum” dedi. Ezmeci duyduklarına çok şaşırdı ve kendini tutamayıp tekrar sordu: 'Şimdi sen eşinin yanında olmak için para istediğini söylüyorsun. Ne zamandır böyle?”

“MALİ OLARAK…”

Canlı yayına bağlanan konuk, bu durumun uzun süredir böyle olduğunu belirterek, şunları söyledi: 'Bazen farklı hediyeler istiyorum. İlk başta çok hoşuna gitti ama artık şikayet etmeye başladı. İlişkilere bu şekilde uyum sağlıyorum. Sizce doğru mu yapıyor? “Maddi olarak onu zorladı mı bilmiyorum ama eşim artık bundan hoşlanmıyor” dedi.

ezmeci 3

İNDİRİM TEKLİFİ GELDİ

Ezmeci, “Biraz indirim yapsan olur mu?” Bu adam için utanç verici. Bu elbette bir şaka ama artık bir erkeğin bu kadar yüksek yaşam maliyetiyle her seferinde bu kadar para karşılığında bir şeyler talep etmesi zor.

ezmeci 4

Bir şeyi sürekli yaparsak artık heyecan verici olmaz. Çünkü cinsellik dediğimiz şey aslında karşı tarafın birbirine sevgisini göstermesi, bütünleşmesidir. “Karşılığında hiçbir şey beklemeden uyum sağlamazsanız bir süre sonra eşiniz kendini kötü hissetmeye başlayacaktır” dedi.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kapak kızı oldu!  Pozları beğeni topladıKapak kızı oldu! Pozları beğeni topladı
Tüyler ürperten cinayet olgusunda flaş gelişme!  Mezarı açılacakTüyler ürperten cinayet olgusunda flaş gelişme! Mezarı açılacak
23 yıldır evli olduğu eşini ilk kez paylaştı!  Yorumlar yağdı  23 yıldır evli olduğu eşini ilk kez paylaştı! Yorumlar yağdı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir