Göçmen kaçakçılarına yeni darbe! Alevler çetesi yok edildi, çete lideri yakalandı

Bakan Yerlikaya, “Alevler” adıyla bilinen göçmen kaçakçılığı yapan organize suç örgütünün tutuklandığını duyurdu.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı; Hatay'da eş zamanlı gerçekleştirilen “Mahzen-21” operasyonunda, lideri Süleyman Alev olan “Alevler” adlı göçmen kaçakçılığı organize suç örgütünün çökertildiğini, organize suç örgütü üyesi 13 şüphelinin de ele geçirildiğini belirtti. Operasyona liderin de aralarında bulunduğu grup katıldı.

Bakan Yerlikaya, “Aziz milletimizin bilmesini isterim ki, milletimizin duası ve desteğiyle organize suç örgütlerine, göçmen kaçakçılığı örgütleyenlere ve çetelere bu duruma müsamaha göstermeyeceğimizi bilsinler.” operasyona ilişkin şu bilgileri verdi:

“Hatay İl Jandarma Komutanlığı tarafından Hatay Altınözü Başsavcılığı koordinasyonunda yapılan incelemelerde, organize suç örgütüne üye olan şüphelilerin göçmen ticareti suçunu organize bir şekilde işledikleri tespit edildi.

Operasyonların ardından; İki araç, ruhsatsız silah ve fişekler ele geçirildi. Operasyonları gerçekleştiren Başsavcılığımız Hatay Altınözü'nü, Göç İdaresi Müdürlüğümüzü ve kahraman jandarmamızı tebrik ediyorum. Allah ayağınıza taş değmesin.”

(İHA)Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Dedi ki: “Eski eşim tetikçi kiraladı” dedi ve detayları anlattı
Kemal Kılıçdaroğlu'nun İstanbul'da gündemi belirleyecek posterleri! Kemal Kılıçdaroğlu'nun İstanbul'da gündemi belirleyecek posterleri!
Bir yıl sonra aynı yerde aynı polisler tarafından yakalandı!Bir yıl sonra aynı yerde aynı polisler tarafından yakalandı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir