Honor of Kings 20 Haziran'da dünyaya açılıyor – TEKNOLOJİ

20 Haziran'dan itibaren dünya çapında tüm mobil cihazlarda oynanabilecek Honor of Kings, oyun severleri uluslararası takımlar kurmaya ve savaş arenasında savaşmaya davet ediyor.

Dünyanın en çok oynanan mobil MOBA oyunu Honor of Kings, son duyurusuyla Kuzey Amerika, Avrupa, Japonya ve Türkiye'nin ardından dünyanın her yerinden oyun severlerle buluşuyor. 20 Haziran'dan itibaren tüm mobil MOBA severleri oyuna davet eden geliştirici TiMi Studio Group ve yayıncı Level Infinite, bu haberi kutlamak için tüm oyuncuları oyun içi etkinliklere davet ediyor.

Açıklamaya göre oyuncular, oyun içi çekiliş etkinliğine katılarak aşağıdaki ödülleri kazanma şansına sahip olabilecekler:

  • Büyük Ödül: Tüm görünüm ayrıcalıklarını ve tüm kahramanları alın

  • 1.lik ödülü: 500 sınırlı süreli jeton

  • 2.lik Ödülü: 18.888 mücevher

  • Sunshine Blessing Ödülü: Katılan tüm oyunculara 200 elmas

Espor Haberleri: Invitational Sezon 2

29 Haziran'da tüm gözler S2 Invitational'a ev sahipliği yapacak Malezya'nın başkenti Kuala Lumpur'da olacak. Güneydoğu Asya, Brezilya, Türkiye, MENA, Latin Amerika ve Avrupa'dan takımların yanı sıra toplam 12 Open Series Split 1 şampiyonu takımı, 300.000 $'lık ödül havuzundan en büyük pay için mücadele edecek.

Ayrıca bu turnuvanın en iyi 8 takımı, bu yaz Riyad'da düzenlenecek Esports Dünya Kupası sırasında gerçekleşecek Honor of Kings Invitational Midseason'a doğrudan katılma hakkına sahip olacak.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir