İbrahim Kutluay 59 bin liralık nafakanın kaldırılmasını istedi! Kira gelirini açıklayan Demet Şener'den bomba yanıt

Günlerdir derginin gündeminde bir gıda krizi daha var. İbrahim Kutluay, Demet Şener'e ödediği 59 bin liralık nafakanın kaldırılması için dava açtı.

Basketbol oynayan Ömer'in Real Madrid'e transfer olduğunu iddia eden Kutluay, nafaka ödemek istemediğini, oğlunun artık hayatta kalabileceğini söyledi.

“DEMET ŞENER'İN EKONOMİK DURUMU DAHA İYİ”

İbrahim Kutluay'ın avukatı da şunları söyledi: “Müvekkilim kirada yaşıyor. Müvekkilin evlilik birliğinden boşanma sonrası süreç çok değişti, müvekkilin basketbolda aktif bir hayatı yok ve herhangi bir mesleği de yok. Müvekkilin ödemek zorunda olduğu nafaka, şu anki aylık 50 bin lira olan gelirinin çok üstünde.'' Aktif olarak oyunculuk ve modellik yapan Demet Şener'in ekonomik durumu oldukça iyi. Şener'in maddi gücü müvekkilinkinden daha fazla” dedi.

Kanal D Haber'in röportaj verdiği Demet Şener, verdiği yanıtla dikkat çekti. Demet Şener, “Zor durumda olduğu için üzgünüm, bir yardım yürüyüşü düzenlemeyi düşünüyorum” diyerek haberi eski eşine taşıdı.

ghhgfhf

İBRAHİM KUTLUAY'IN KİRA GELİRLERİ

Demet Şener, “Ömer, Real Madrid'den maaş almıyor” dedi.

Şener'in avukatı da İbrahim Kutluay'ın sadece gayrimenkulden aylık 400-500 bin lira kira geliri olduğunu söyledi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Çok sert ifadeler diskalifiyeyi hatırlattı!  Ogeday yönetim kurulundan ayrılmak istediğinde...Çok sert ifadeler diskalifiyeyi hatırlattı! Ogeday yönetim kurulundan ayrılmak istediğinde…
Aşk dizisi gerçek miydi?  Birlikte yakalandıklarında...Aşk dizisi gerçek miydi? Birlikte yakalandıklarında…
Kaybedince Acun Medya'yı hedef aldı!Kaybedince Acun Medya'yı hedef aldı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir