Kızılcık Şerbeti'nde Umut'un Nursema'yı aldattığı sahne gündem oldu! Ekstra ilandaki detay dikkat çekti! “Öpücükler göreceğiz gibi görünüyor…”

Başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman ve Doğukan Güngör'ün yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisi her bölümüyle büyük ses getiriyor.

Yayınlandığı günden itibaren tüm reyting rekorlarını kıran diziye bu kez Umut'un Nursema'ya ihanet ettiği sahne damgasını vurdu. Nursema, boşanmaya karar verdiği kocası Umut ile son kez konuşmak için eve döner ancak gördüğü manzara karşısında adeta yıkılır.

İHANET SAHNESİNİN DETAYLARI ORTAYA ÇIKTI

Nursema, Umut'u evinde başka bir kadınla görünce çılgına döner. Sahnede yer alacak figüran aranırken bir ilan yayınlandı. Böylece olay yerinin detayları öğrenildi.

'Umutla Sevmek Ne Zaman…'

Umut'un Nursema'yı aldattığı sahnede rol alan figüran reklam filminde “25-35 yaşında/ Umut'la barda tanışır ve ona bir içki ikram eder. Bölümün sonunda kız yemek yaparken Umut'a sevgiler, Nursema aralık kapıdan girip çıkıyor bölümün sonunu veriyoruz.

hoşnutsuz

“ÖPÜŞMEYİ GÖRECEK GİBİ GÖRÜNÜYORUZ…”

“İç çamaşırına benzeyen bir gecelik giyecek ve öpüşmeler göreceğiz gibi görünüyor ama ulusal bir kanal olduğu için onu zaten uzun süre göremeyeceğimiz bilgisini aldık. ” ifadelerine yer verildi. Bütçe olarak 8 bin TL nakit sağlandı.

İLAN 1

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Dansı Dansı “müstehcen” görülen Tuğba Ekinci sinirlendi! Bomba sözler: Arabesk…
Aşkını çabuk kırdı!  Güzel bir isimle yakalandıAşkını çabuk kırdı! Güzel bir isimle yakalandı
Yılmaz Erdoğan'dan Cansu Taşkın Açıklaması!  İlişkiyi itiraf edin...Yılmaz Erdoğan'dan Cansu Taşkın Açıklaması! İlişkiyi itiraf edin…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir