Konyaspor'un Galatasaray maç raporu! 'Gerekli cevap sahada verilecek' – Son Dakika Spor Haberleri

Trendyol Süper Lig ekiplerinden TÜMOSAN Konyaspor Kulübü, şampiyonanın son maçı öncesinde bir açıklama yayınladı.

Kulübün sosyal ağlarından yapılan açıklamada, takımın Süper Lig'in son haftasında sezonun en önemli maçını oynayacağı vurgulandı.

Açıklamada, şampiyonada kalabilmek için ekonomik ve manevi büyük çaba gösteren kulübün, Pazar günkü maçta şehir olarak birleşik bir şekilde sahneye çıkacağı belirtilerek, şu ifadelere yer verildi:

“Bu fırsatı kamuoyuna bir kez daha hatırlatmak isteriz. Şampiyonluk yarışı ne olursa olsun sahaya çıkan oyuncularımız terlerinin son damlasına kadar mücadele edeceklerdir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Kulübümüze atfedilen lakapları üzüntüyle takip ediyoruz. Yazılı, görsel ve sosyal medyadaki kanallar rengi ne olursa olsun insani ve ahlaki değerleri temel alıyor. “Fakirlerin bizi anlamadığını biliyoruz. Sadece kendi liglerine odaklanmış, dünyanın kendi kulüplerinin etrafında döndüğüne inanan bu gruba Konyaspor Kulübü'nün ne söyleyecek bir şeyi ne de harcayacak vakti kalacaktır.”

Açıklamada, Süper Lig'in son haftasının sadece TÜMOSAN Konyaspor üzerinden nasıl yorumlandığını şaşkınlıkla izledikleri belirtilerek, ligde kalma mücadelesinin şampiyonluğun 38. haftasında da devam edeceği hatırlatıldı.

Basın bülteninde şu ifadeler yer alıyor:

“90 dakika sonucunda belki 3'lü hatta 4'lü ortalama hesaplamaları devreye girecek. Hal böyle olunca şampiyonluk yarışı maalesef şu anki durumumuzu gölgede bırakıyor. Bunun altını çizmek ve kamuoyuna hatırlatmak istiyoruz. Konyaspor olarak Kulüp olarak, şampiyonluk mücadelesi veren takımlarla mücadele eden herkesin aynı mücadeleci hassasiyetle sahaya çıkmasını bekliyoruz, “Tatil ve rehavet içinde oynanacak maçların, maçı etkileyeceğini kimse aklından çıkarmasın. şehrin kaderi. Konyasporumuzun maçı kadar Trabzon, Pendik ve Hatay'da oynanacak maçların da konuşulması gerektiğine inanıyoruz.”

Açıklamada ayrıca taraftarlara da teşekkür edilerek, şöyle denildi: “Büyük Konyaspor taraftarı, ister evinizde ister deplasmanda takımımızı bir an olsun yalnız bırakmadınız. Yağmur olsun, güneş olsun stada geldiniz, uğruna kilometrelerce yol katettiniz. yeşillik ve güneş.” beyaz. Son ana kadar, son düdüğe kadar her zaman Konyaspor'umuza destek oldunuz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir