Mehmet Ali Erbil, sevgilisi Gülseren Ceylan'la pop yıldızı Mehtap'ı dinlemeye gitti! O anlar sosyal medyayı salladı! “Bakmamak için direniyor”

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kendisinden 40 yaş küçük Gülseren Ceylan'a aşık olduğu ve evlenme teklif ettiği iddiası derginin gündemine bomba gibi düştü.

Ünlü şovmen, sosyal medyadaki paylaşım ve açıklamalarıyla suçlamaları doğrularken, aynı zamanda evlilik ve çocuk sahibi olmakla ilgilendiğini de duyurdu.

SOSYAL MEDYANIN KONUŞMASI HALİNE GEÇTİ

Ünlü çift geçtiğimiz günlerde Popstar yarışmasıyla şöhrete kavuşan Mehtap'ı dinlemeye gitti. Erbil ve sevgilisine özel ilgi gösteren Mehtap yanlarına gelip şarkı söylese de Mehmet Ali Erbil'in çevreyle tamamen kopmuş hali sosyal medyada tartışma konusu oldu.

ay ışığı 2

O ANLARA YAPILAN YORUMLAR

Mehmet Ali Erbil ve kız arkadaşının o görüntüleri sosyal medyada kısa sürede yayıldı.

ay ışığı 3

Sosyal medyada o anlar; “Mehmet Ali Erbil'in orada olduğunu biliyor mu?”, “Bakmamak için direniyor”, “Komadan çıkamıyor gibi” yorumları yapıldı.

ay ışığı 4

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Aldatıldığına dair dedikodular çıktı... Yeni sevgilisiyle el ele görüntülendiAldatıldığına dair dedikodular çıktı… Yeni sevgilisiyle el ele görüntülendi
Ünlü futbolcu evlendi!  İşte düğünün fotoğraflarıÜnlü futbolcu evlendi! İşte düğünün fotoğrafları
Evlenmek mi?  Dantelli gelinlikle... Evlenmek mi? Dantelli gelinlikle…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir