Mezuniyet töreninde evlilik teklifi: “Unutulmaz olsun istedim” – Son Dakika Türkiye Haberleri

Devrek Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Çaycuma ve Gökçebey Meslek Yüksekokulları 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet töreninde, Çaycuma Ormancılık Meslek Yüksekokulu öğrencisi Beyzanur Kaya'ya yapılan evlenme teklifi sunuldu. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Mekatronik Bölümü öğrencisi erkek arkadaşı Akın Kalaycıoğlu.

Akın Kalaycıoğlu, yıllardır hayalini kurduğu evlenme teklifini mezuniyet gününe bırakarak, sevgilisi Beyzanur Kaya'ya sürpriz bir evlenme teklifi yaptı.

Mezuniyet töreninin ardından kız arkadaşı Beyzanur Kaya'yı sahneye davet eden Akın Kalaycıoğlu, diz çökerek cebinden yüzüğü çıkarıp sevgilisi Beyzanur Kaya'ya verdi. Çocuklarının mezuniyet törenine katılmak için gelen genç eşlerin aileleri ve arkadaşları, alkış ve ıslık sesleri arasında evlenme teklifine destek verdi.

Teklif karşısında şok olan Beyzanur Kaya, gözyaşlarını tutamadı. Kaya, Kalaycıoğlu'nun evlenme teklifini kabul etti. Çiftin mutluluğu dakikalarca alkışlandı.

“UNUTULMAZ OLMASINI İSTİYORUM”

Evlenme teklifini yapan Akın Kalaycıoğlu, “Unutulmaz bir teklif olsun istedim. Mezuniyet gününü taçlandırmak için böyle bir şey düşündüm. Sahneye çıkıp mikrofonu elime aldığımda çok heyecanlandım. Beyzanur teklifimi kabul etti.” dedi ki

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir