Nihat Hatipoğlu'ndan tavsiye istedi ve şunları söyledi: “Uygunsuz bir yere gitti, masasında kadınlar vardı…” “Nasıl dedektif olunur…”

Nihat Hatipoğlu yaptığı açıklamalar ve sorulara verdiği yanıtlarla sıklıkla dikkat çekmeyi başarıyor.

Ünlü ilahiyatçı, “Nihat Hatipoğlu ile Kur'an ve Sünnet” programında bir soruyu yanıtlayarak damga vurdu.

nihatipoğlu7777

Programa bağlanan izleyiciler ünlü ilahiyatçıya şunları anlattı: 'Eşimle bir buçuk yıldır evliyiz. Bir gün eşim arkadaşlarıyla birlikte köşke gitti. Pavyon dediğim müzikli bir ortam… Alkol falan içtiler. Masamızda kadın yok dedi ama sonradan bir kadının olduğunu gördüm. Kadın kocamın yanında oturmuyordu. Arkadaşının yanında oturuyordu. O akşam çok tartıştık, o bana, ben de ona karşı elini kaldırdı. Ama her şey bir anlık öfkeyle oldu… O da o kızgın haliyle bana şöyle dedi: “Senden boşandım.” “Benden boşanacak mı?” diye sordu.

“BU KONULARI TARTIŞMAYIN”

Hatipoğlu yanıt olarak şunları söyledi:

“Birinci nokta onun uygunsuz bir yere gitmesinin doğru olmadığıdır. İkinci nokta ise bazı şeylerin göründüğü gibi olmayabileceği ve eşiniz orada kendini savunursa sizin de dürtüyle hareket etmeniz doğru değildir. Dedektifmiş gibi onu takip etmenin faydası olmaz mı? Hem aileyi hem de güveni yok eder. Hatta boşanmaya bile yol açabilir.” “Önemli olan o noktaya gelmeden caydırmak… Boşanacağını düşünmüyorum. Eşinize sorsak 'Seni korkutmak için yaptım' diyebilir. Bu durumda yeniden evlenmeniz sizin yararınıza olacaktır. Bu tür konularda tartışmayın, birbirinizi anlayın.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Müslüm Gürses'e benzemek için saçını kesip bıyık bıraktı!  Sokaklarda güzel oyuncuyu arıyorMüslüm Gürses'e benzemek için saçını kesip bıyık bıraktı! Sokaklarda güzel oyuncuyu arıyor
Murat Dalkılıç dokuzuncu kez burun ameliyatı oldu!  Nihayet son sürüm ortaya çıktıMurat Dalkılıç dokuzuncu kez burun ameliyatı oldu! Nihayet son sürüm ortaya çıktı
Konuyu kazancına taşıdı! "Henüz o ligde değil" söz konusu...Konuyu kazancına taşıdı! “Henüz o ligde değil” demek…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir