Serenay Sarıkaya ve Mert Demir'in olaylı gecesi! Fotoğraf çekmek isteyen gazeteciler darp edildi

Son zamanların en popüler isimlerinden Mert Demir'in “Ateşe Düşdük” şarkısının solisti olduğunu itiraf eden Serenay Sarıkaya'dan bu açıklamanın ardından aşka dair haberler çıktı.

Geçtiğimiz günlerde el ele görüntülenen ünlü çiftin aşkı resmen belgelendi. Her adımlarında farklı bir olayı temsil eden ünlü çift, bu kez sürpriz bir olayla dikkat çekti.

Habertürk'ten Nazif Şahin Karpuz'un haberine göre; Mert Demir, Beşiktaş'ta bir otelde konser verdikten sonra Serenay Sarıkaya ile tanışmak için Fatih'te bir kulübe gitti.

GAZETECİLER GÖRMEK İSTEDİĞİNDE…

Çiftin mekandan çıkışının ardından halka açık alanda fotoğraf çekmek isteyen gazeteciler saldırıya uğradı. Mekanı terk eden kişi hakaret eder; “Basın, çıkın buradan” diyerek gazetecileri uzaklaştırmaya çalıştı.

SALDIRI TEKMELEME

Aynı kişi daha önce de gazetecilere tekme ve tokat atmıştı. Daha sonra çevredeki evleri arayarak yardım istedi. Gazetecilere hakaret etti ve evlerden birinden çıkan bir adama fiziksel saldırıyı sürdürdü. Aynı kişiler, oradan ayrılmak isteyen gazetecilerin araçlarına da tekme ve yumruk atarak zarar verdi.

AÇIKLAMALAR SIRAYLA GELİYOR

Serenay Sarıkaya ve Mert Demir yöneticileri konuyla ilgili açıklama yaptı.

SERENAY KAPAK

Serenay Sarıkaya Yönetici: Sanatçımız Serenay Sarıkaya'nın dün gece yaşanan ve basına yansıyan olaydan haberi olmadığını ve konuyla ilgilenmediğini, olaydan dolayı üzgün olduğumuzu ve her türlü müdahaleye karşı olduğumuzu belirtmek isteriz. şiddet.

MERT DEMİR

Müdür Mert Demir: Sanatçımız Mert Demir ve ekibi gibi biz de kazanın ertesi günü üzüntüyle öğrendik. İlgimizin olmadığı ve kontrolümüz dışında gerçekleşen bu olayın basının haber alma hakkına müdahale edilmesine, şiddet kullanılmasına, karşı çıktığımız her şeye çok üzüldük. Muhabir ve kameraman arkadaşlarımıza acil şifalar dileriz.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Reyting uğruna kaybettik!  Artık TV o dizinin fişini çekti  Reyting uğruna kaybettik! Artık TV o dizinin fişini çekti
Son pozları büyük olaydı!  Öpücüklere doyamadıSon pozları büyük olaydı! Öpücüklere doyamadı
Ünlü derginin kapağındaydı!  İddialı pozu sosyal medyayı salladı Ünlü derginin kapağındaydı! İddialı pozu sosyal medyayı salladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir