Survivor'da kim elendi? Survivor All Star adayına kim veda etti? Düelloda yarışmacı elendi… – Son Dakika TV Rehberi Haberleri

Survivor 2024 sezonunun en ilginç düellosu 28 Mayıs Salı akşamı yaşandı. Üst üste 6 dokunulmazlık maçını kaybeden mavi takımın morali ve motivasyonu oldukça kötüydü. Bu hafta eleme düellosuna takımın tüm yarışmacıları katıldı, büyük üzüntü yaşayan yarışmacılar için bu düello hayati önem taşıyordu.

Bu akşam Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor All Star yarışmasında elenen isim belli oldu. Ogeday, Özgür, Seda ve Batuhan'ın eleme turunda yer aldığı yarışmada heyecanlı anlar yaşandı. Bu akşam ön eleme turu yarışmacıları karşı karşıya geldi ve bir kişi adaya veda etti. Kuyu, Survivor'da kim elendi? Survivor All Star adayına kim veda etti? Yarışmacı düelloda elendi…

DÜELLO MAÇLARI

Düello maçları performans yüzdelerine göre belirlendi. Düellonun ilk turunda Seda ile Batuhan ile Ogeday ile Özgür karşı karşıya geldi.

OGEDAY – ÖZGÜR'LE DÜello

Düellonun ilk turunda karşı karşıya gelen Ogeday ile Özgür berabere kaldı. Bu turu kazananın adı adaylıktan çıkarıldı. Ogeday, 5-3'lük skorla adını adaylıktan temizlemeyi başardı. Özgür finalde rakibiyle yeniden karşılaştı.

SEDA-DÜEL BATUHAN

Bir diğer maç ise Seda ile Batuhan arasındaydı. Bu turun kaybedeni final turunda tekrar yarıştı. Batuhan Karacakaya bu akşam 5-1'lik skorla adını temize çıkarmayı başardı. Batuhan adada kalmaya devam edecek. Seda yine finalde yarıştı. Böylece finalin adı Özgür-Seda düellosu oldu.

SON DÜello: SEDA – ÖZGÜR MAÇI

Final düellosunda iki güçlü rakip karşı karşıya geldi. Seda Ocak karşılaşmayı 5-2'lik skorla kazandı. Seda ismini adaylıktan çıkararak adada kalmaya devam etti.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Son düelloda Seda'ya yenilen Özgür Tetik adaya veda etti. 5-2'lik skorla elenen isim ise Özgür oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir