Taksim ve İstiklal Caddesi'ndeki kısıtlamalar kaldırıldı!

İstanbul Valiliği'nin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kapsamında aldığı önlemler kapsamında Taksim Meydanı, İstiklal Caddesi ve ara sokaklar yaya ve araç trafiğine kapatıldı.

ARAÇ VE YAYA TRAFİĞİNE AÇIK

Gösterilerin sona ermesinin ardından birçok yerde tedbirler kaldırıldı. Saat 21.30'dan itibaren Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi çevresindeki cadde ve ara sokaklar araç ve yaya trafiğine açıldı.

BAZI METRO HATLARI ULAŞIMA DA AÇILDI

İstanbul Valiliği'nin kararı doğrultusunda, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü tedbirleri kapsamında kapatılan bazı metro ve tramvay hatları ulaşıma açıldı.

Metro İstanbul'un sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, M7 Yıldız-Mahmutbey metrosu ve T1 Kabataş-Bağcılar tramvay hatlarında seferlerin normale döndüğü belirtildi.

Açıklamada, M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattının Vezneciler, Haliç, Osmanbey, Şişli, Mecidiyeköy ve Gayrettepe istasyonlarının işletmeye açıldığı belirtilirken, M2 hattının Şişhane ve Taksim istasyonları ile F1 Taksim istasyonunun da hizmete açıldığı belirtildi. Kabataş füniküleri işletmeye kapatıldı. (AA-IHA)Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ülkeyi alarma geçiren yanardağ felaketi!  O ülkeye olanlar da dahil tüm uçuşlar durdurulduÜlkeyi alarma geçiren yanardağ felaketi! O ülkeye olanlar da dahil tüm uçuşlar durduruldu
Elektronik sigarada kurşun ve uranyum tehlikesi!Elektronik sigarada kurşun ve uranyum tehlikesi!
 "Kaynan ölümcül bir büyü yaptı" Kadına başka bir şey yapmadığını söyledi: 'Anka kuşu gelecek...' “Kayınvalideniz ölümcül bir büyü yapmış” dedi ve kadına bundan başka bir şey yapmadı: “Anka kuşu gelecek…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir