Telefonunu tamire gönderdi ve hayatının şokunu yaşadı! “Mağdur oldum… Tazminat davası açacağım”

Akıllı telefonlar günlük hayatımızın bir parçasıdır ancak bazen kırılabilir, düşebilir ve hasar görebilirler. Bu düzeltmenin mağduru olduğu iddia edilen adamın başına gelen de tam olarak buydu. Show Haber'in haberine göre o adam, düşerek kırılan telefonunu tamir için kurumsal bir firmaya gönderdi ancak pişman oldu.

2 BİN 500 TL ALDILAR AMA…

İddiaya göre adam, yaklaşık 2 ay önce telefonunu tamir için bir telefoncuya teslim etti. İddiaya göre telefon tamir şirketi, telefonu yapmak için adamdan 2.500 TL aldı. Ancak iddiasına göre o firma telefonunu tamir etmemiş.

“2-3 GÜN İÇİNDE BİZE GÖNDERİLECEĞİNİ SÖYLEDİLER”

Adam, “Oğlumun telefonu vardı. Telefonu parçalandı ve bozuldu. Biz de onu internet servisine gönderdik. 2-3 gün içinde bize gönderilecek dediler. Telefon gönderilmedi.” Dondurdular ve bize vermediler.” dedi.

17

İddiaya göre, ona verdiklerinde telefon hâlâ bozuktu. Akıllı telefonun tamire gönderilmeden önce kamera camının kırıldığı bildirildi. Ancak iddiaya göre telefonun camı onarımdan sonra bile hâlâ kırıktı.

18

“TELEFONUM HASARLI GÖNDERİLDİ”

Tamirden mağdur olan adam, “Telefonum hasarlı gönderildi, tamir edilmeden teslim aldım. Üçüncü gün bana dediler ki: 'Turgay Bey, telefonunuzun profesyonel ekipler tarafından ele alındığını size söylemiştik. Bunun aciliyetini beyan ettik'' dedi.

İddiaya göre Küçükçekmece'nin firması aradığında müşteri temsilcisine ulaşılamadı.

16

“DOLANDIRILDIM”

Tamir mağduru adam, “Dolandırıldım, zaten dolandırıcılıktan şikayetçi oldum” dedi. dedi. Onarım mağduruna göre suçlu kargo şirketiydi.

15

“MAĞDUR OLDUM” DEDİ VE İSYAN ETTİ

O adam, “Mağdur oldum, bu 2 bin 500 TL'nin iadesini istiyorum. Yine de tazminat davası açacağım” dedi. dedi.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kız arkadaşının komşularını vurup onlara anlattırdı Kız arkadaşının komşularını vurup “teslim olun” dedirtti!
Kağıthane otoparkındaki el bombalı saldırı kameraya yansıdı! Kağıthane otoparkındaki el bombalı saldırı kameraya yansıdı!
Sıfırdan başlayarak 12 ayda 1 milyon dolar kazanmaya karar verdi!  İşler istediği gibi gitmedi: Kazanılan para gündemdeki konu haline geldi...Sıfırdan başlayarak 12 ayda 1 milyon dolar kazanmaya karar verdi! İşler istediği gibi gitmedi: Kazanılan para gündemdeki konu haline geldi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir