Yeni dizinin ekran macerası kısa sürdü! Şevket Çoruh'un Arka Sokaklar'ın hamlesi sosyal medyayı salladı

Uzun yıllar oyunculuk yaptığı Arka Sokaklar'dan ayrılan Şevket Çoruh, Tetikçinin Son adlı dizide başrol oynadı ancak ekrandaki macerası kısa sürdü. Şu anda Korkma Ben Yanındayım dizisinde rol alan Çoruh'un bu dizisi için son karar verildi.

19. SEZON İÇİN GÖRÜŞMELER BAŞLADI

Projesi tamamlanmak üzere olan Çoruh'a Arka Sokaklar'dan teklif geldiği iddiası herkesi heyecanlandırdı. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, merhum yapımcı İlker İnanoğlu'nun yönettiği Arka Sokaklar'ın 19. sezon çekimleri için görüşmeler başladı.

Kulislerden sızan bilgilere göre Arka Sokaklar'ın yıldızı Şevket Çoruh'a dizinin yeni sezonu için teklifte bulunuldu. Yıllarca Arka Sokaklar'da rol alan Çoruh'a diziye geri dönmesi teklif edildi ve oyuncuyla görüşmelere başlandı.

Dizide 16 sezon Komiser Mesut rolünü oynayan Şevket Çoruh'a daha önce de geri dönüş teklifleri gelmişti.

“EMEKLİYİM” DEDİ

Çoruh, “Artık Arka Sokaklar'dan emekli oldum” diyerek diziden kendi isteğiyle ayrıldı. Ünlü oyuncunun dizinin resmi hesabını takip etmesi sosyal medyayı bir kez daha salladı.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Survivor Yunanistan birleşme partisi herkesin bildiği bir isim haline geldi! Survivor Yunanistan birleşme partisi herkesin bildiği bir isim haline geldi! “Acun abi bizim insanımız fakir mi?”
Sen Yeteneksin'le şöhrete kavuştu!  Son durum şaşırttıSen Yeteneksin'le şöhrete kavuştu! Son durum şaşırttı
Müge Anlı'da şok eden olaylar zinciri: 29 yaşındaki kadın, 19 yaşındaki üvey oğluyla kaçtı!  Baba ve oğul karşı karşıya geldi Müge Anlı'da şok eden olaylar zinciri: 29 yaşındaki kadın, 19 yaşındaki üvey oğluyla kaçtı! Baba ve oğul karşı karşıya geldi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir