Yeni Intel Core Ultra işlemciye sahip Swift Go 14, Acer'ın yapay zeka odaklı teknolojilerini kullanıcılara getiriyor – TEKNOLOJİ

Yeni Swift Go 14 ile Acer, ince ve hafif dizüstü bilgisayar tasarımını geniş verim ve benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunan yapay zeka desteğiyle birleştiriyor.

Öğrencilerin, profesyonellerin ve içerik oluşturucuların kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimlerine katkıda bulunmak ve ihtiyaç duydukları bilgi işlem performansını sağlamak amacıyla satışa sunulan Acer Swift Go 14 (SFG14-72), Intel teknolojisini temel alıyor.® Core™ Ultra 7 işlemci tarafından desteklenmektedir. Cihaz aynı zamanda grafik işlem birimi (GPU) Intel Arc ve entegre sinir işlemenin Intel AI Boost yetenekleri sayesinde AI iş yükleri için etkili işleme yetenekleri sağlayarak kullanıcı deneyimini daha sürükleyici hale getirir. birim (NPU). Cihazın yapay zeka destekli özellikleri arasında video konferans ve kişiselleştirme araçları için Acer PurifiedVoice™ ve Acer PurifiedView™ gibi çeşitli seçenekler yer alıyor. Öte yandan Windows 11'de Microsoft Yardımcı Pilot uygulama, dizüstü bilgisayarınızdaki görevleri ve iş akışlarını tamamlamayı kolaylaştırır.

Yeni nesil hız: Intel Core Ultra 7 ile kesintisiz işlem gücü

Intel Core Ultra 7 155H işlemciyle donatılan ve Intel Evo Edition platformunu destekleyen Acer Swift Go 14, özel bir yapay zeka motoru görevi gören Intel AI Boost ve yerleşik yapısı sayesinde performans optimizasyonu, oyun oynama veya içerik oluşturma için sürükleyici deneyimler sunuyor. -Intel Arc GPU'da. Olağanüstü güç verimliliğiyle yapay zeka destekli kaynakların kilidini açan cihaz, anında uyanma, hızlı şarj ve 13 saatlik pil ömrü gibi gelişmiş performans ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Intel Unison özellikli Windows 11 işletim sistemiyle birlikte gelen dizüstü bilgisayar, tek ekranda dosya aktarımı, arama, mesajlaşma ve cihaz yönetimi için kusursuz, entegre bir deneyim sunuyor. Ayrıca oluşturmak için Android veya iOS cihazlarıyla da eşleştirilebilir.

Yenilikçi yapay zeka özellikleriyle zenginleştirilmiş kullanıcı deneyimi

Acer Swift Go 14'ün QHD 1440p web kamerası, cihazın yapay zeka destekli teknolojileriyle bir araya gelerek kullanıcıların özellikle video konferans sırasında en çok ihtiyaç duyduğu özellikleri sunuyor. Acer PurifiedVoice teknolojisi istenmeyen arka plan gürültülerini ortadan kaldırırken, Acer PurifiedView ise arka plan bulanıklaştırma, otomatik çerçeveleme ve bakış düzeltme özellikleriyle ekranda istenilen iyi görüntülerin elde edilmesini sağlıyor. Cihazda kamera veya mikrofon kullanıldığı algılandığında otomatik olarak açılan yeni Acer QuickPanel sayesinde video konferans çözümlerinin hızlı ve kolay kurulumu da sağlanıyor. Ayrıca yeni Acer AlterView, iki boyutlu (2D) görüntüleri, birden fazla açıdan izlenebilen üç boyutlu (3D) efektlere sahip animasyonlu duvar kağıtlarına dönüştürmek için yapay zeka tarafından oluşturulan derinlik haritalarını kullanıyor. Üstelik tüm bunları daha düşük güç tüketimiyle yapan Swift Go 14, içerik üreticilerinin iletim kalitesini artırıyor ve video konferansların daha iyi sonuç vermesini sağlıyor.

Windows sizin Alan Yardımcı Pilotunuzdur uygulama, çalışma, yaratma ve oynama sürecine yardımcı olmak için yapay zekanın benzersiz potansiyelinden yararlanıyor. Görevleri hızlandırmak, sorunları azaltmak ve zamandan tasarruf etmek için tasarlanan Copilot ayrıca kişiselleştirilmiş yanıtlar, yeni fikirler ve görev yardımı da sağlayabilir. Yardımcı pilot; Paint, Snipping Tool, Fotoğraflar ve daha fazlası gibi uygulamalarda sunulan diğer harika AI özelliklerinin yanı sıra bir web sayfasını özetlemenize, bir e-posta oluşturmanıza, bilgisayar ayarlarını değiştirmenize veya bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Hafif ve ince tasarım OLED ekranla buluşuyor

Şık, hafif ve güçlü Acer Swift Go, sürekli hareket halinde olan ve mobil deneyimlerini çok yönlü özelliklerle geliştirmeye odaklanan dinamik kullanıcılar için ideal dizüstü bilgisayar olarak öne çıkıyor. 1.32 Ağırlığı kg ve 14,9 mm'dir Kalın alüminyum kasası çantanızda veya elinizde taşımayı kolaylaştırır. Okyanustan elde edilen geri dönüştürülmüş plastikten üretilen ve önceki nesillere göre %44 daha fazla alan sunan çevre dostu OceanGlass™ dokunmatik yüzey, kullanıcıların daha geniş bir kaydırma alanının keyfini çıkarmasına olanak tanır.

%100 DCI-P3 renk gamıyla kullanıcılar 14 inçlik dizüstü bilgisayarda film izleyebilir veya projeler oluşturabilir. VESA sertifikalı Ekran HDR™ Gerçek Siyah 500 ve 90 Hz yenileme hızı hızda 2,8K (2880×1800) çözünürlüklü OLED panel ekranı sayesinde canlı görüntü ve renkler elde ediyor.

Tek tıklamayla erişim ve AI özelliklerine yükseltme: AcerSense

Dizüstü bilgisayarda ayrıca cihaz performansı, bakım ve özelleştirme deneyimleri gibi seçenekleri sorunsuz bir şekilde yönetmek için tek düğmeli bir AcerSense arayüzü bulunuyor. Bu uygulamadaki Acer AI Zone sekmesi, kullanıcıların cihazın AI özelliklerini görüntülemesine ve mevcut güncellemeleri hızlı bir şekilde almasına olanak tanır. Swift Go 14, toplam 4 USB bağlantı noktası ve bir HDMI çıkışı sunarken, kablosuz ağ iletişimi için Intel Wi-Fi 6E kablosuz ağ bağlantısını ve yüksek kaliteli ses bağlantısı için Intel Bluetooth LE Audio teknolojilerini içeriyor.

Fiyat ve stok durumu

Acer Swift Go 14 (SFG14-72) Türkiye'de 39.999 TL satış fiyatıyla Vatan BilgisayarıYılında satışa çıktı.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir