Ankara'da komşular arasındaki kavgaya soruşturma – Son Dakika Haberi

Kaza, Pazar günü Etimesgut ilçesine bağlı Bağlıca Mahallesi'nde meydana geldi. Bahçede oturan ve kendisine bakan komşusunun bir kadına “Neden bana baktın?” diye sorduğu söyleniyor. Söylemeye başladı.

Olayla ilgili konuşan FG şunları söyledi:

“Saldırgan kadın bizi sürekli taciz etti. Küfür etti. Çocuklarıma hakaret etti. Birçok olay yaşandı. Bana saldırdı. Bahçede komşumla otururken bana 'Bana bakamazsın' diye bağırdı. kenafir gözlerinle.' , hiçbir şey söylememe rağmen. Bana saldırdı ve çarşafımı yırtmaya çalıştı. Komşular onu durdurmaya çalıştı ama başaramadılar, parmaklarım kanadı ve yüzüm çizildi. Olaydan birkaç gün sonra saldırganın kocası, yanındaki bir adamla birlikte eşime saldırdı. Müdahale etmek isteyince başörtümü açmaya çalıştılar, “Erkeklerle konuşmuyorsun, yüzünü göstermiyorsun. Seni TikTok'a koyacağım” dedi. Kendileri hakkında suç duyurusunda bulunduk. Kadının da erkeğin de cezalandırılmasını istiyoruz.


Soruşturma başlatıldı

Ankara Valiliği'nden yapılan açıklamada, “İlimizin Etimesgut İlçesi Bağlıca Mahallesi'nde komşular arasında sözlü ve fiziki saldırı ile ahlaki değerleri aşağılama iddiaları ile ilgili olarak sosyal medyada da yayınlanan konu ve sorumluları hakkında soruşturma başlatıldı. adli makamlara intikal etmiş olup, Cumhuriyet Başsavcılığınca gerekli incelemeler yapılmaktadır “Bilgilerinize sunulur”.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir