Battlefield 2042'nin yeni Kızıl Cephe etkinliği başladı! – TEKNOLOJİ

Ön Cephe modunun geri döndüğü yeni etkinlik iki hafta sürecek ve oyunculara yoğun aksiyon vaat ediyor.

Savaş Alanı 2042Turning Point'in en yeni oyun içi etkinliği Crimson Front'un 7. Sezonu, tüm Battlefield oyuncularına heyecan ve aksiyon dolu anlar vaat ediyor. Bu sınırlı süreli etkinlik, saldırı odaklı, aksiyon dolu bir temayı yoğun, hızlı tempolu, stratejik bir savaş deneyimiyle birleştiren Battlefield hayranlarının favorisi Frontlines modunu içeriyor.

TPC kara kuvvetlerinin benzeri görülmemiş bir küresel saldırısının ortasında ortaya çıkan Kızıl Cephe, ön saflara doğru ilerlemesi ve asla geri çekilmemesiyle tanınan deneyimli ve ölümcül bir tabur olan Kızıl El'e odaklanıyor.

Battlefield 1 ve Battlefield V'te yer alan BF 2042'nin Ön Cephe modunun versiyonunda oyuncular, açıkça tanımlanmış bir ön cephede 20'ye 20 yakın mesafe aksiyonunu deneyimleme şansına sahip olacak ve hedefi, düşmanı haritanın dışına itmek olacak. bir çekişme. savaş tarzı. Haven, Reclaimed, Discarded ve Redacted haritalarında oynanabilen bu oyun modunda oyuncular MCOMS konuşlandıracak ve bölgeleri güvence altına almaya çalışırken hattı korumak için mücadele edecek.

İki haftalık etkinlik boyunca oyuncular, mağaza paketleri olarak ayrı olarak satın alınabilecek ödüller kazanabilecekler. Kızıl Cephe etkinliği tüm hızıyla devam ederken, Battlefield hayranları çifte deneyim puanı sunarak hafta sonu boyunca skor tablolarında daha hızlı yükselebilecekler.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir