Deathwing 20 Mayıs'ta Azeroth'a geri dönüyor – TEKNOLOJİ

Deathwing geçtiği kıtalarda dünyanın doğasını sonsuza dek değiştirecek derin bir yara bıraktı. 20 Mayıs'ta Azeroth'a döndüğünüzde WoW Classic ısınacak. Felaket Klasik; geliştirilmiş seviye atlama deneyimi, yeni bir zindan zorluk sistemi ve daha fazlasıyla WoW Classic'e yeni bir çağ getirecek!

Oyuncular lansmandan önce bölgesel bakımı tamamlayabilecekler. 30 Nisan'da yayınlanacak ön genişletme paketi güncellemesinde değişiklikleri görebilecek ve deneyimleyebileceksiniz. Güncelleme şunları içerir:

 • Dünyadaki yeni değişiklikler
  1. Deathwing'in Deepholm'dan yıkıcı kaçışının ardından Azeroth'un coğrafyasında kalıcı değişiklikler.
 • Yeni ırklar: Worgen ve Goblin
  1. Lanetli Gilneas'ın, İttifak'ta müttefik ararken vahşi içgüdülerini yenen esrarengiz ve vahşi sakinleri Worgenlar olarak oynayın.
  2. Filthwater Kartelinin kazazedesi, ada ülkesi Deathwing tarafından yok edildikten sonra Horde'da yeni bir yuva arıyor senin goblinlerine Bana yardım et.
 • Yeni meslek: Arkeoloji
  1. Arkeoloji, Oyuncuların, dünyanın tarihsel açıdan önemli ırklarının tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ödüller kazanmak için Azeroth'taki kazı alanlarını keşfetmesine olanak tanır.
 • #bazı değişiklikler:
  1. Genişletmenin 2010'daki ilk sürümünde mevcut değil Cataclysim Classic'e Ayrıca bazı benzersiz özellikler de olacak:
   • Artırılmış ve basitleştirilmiş tesviye: İçerik güncellemelerinin yüksek hızıyla birlikte oyuncuların yeni genişletme paketine daha hızlı ilerleyebilmesi için seviye atlama hızı da ayarlanacak.
   • Genişletilmiş koleksiyon arayüzü: İlk olarak Wrath Classic ile tanıtılan bu özellik, yeni transmog sisteminin hesap düzeyinde yönetilmesine olanak sağlayacak.
 • Ve dahası!
  1. Ayrıca genişleme öncesi paket güncellemesi; Oyunculara yeni ırk/sınıf kombinasyonlarını, güncellenmiş beceri ağaçlarını ve klasik bölgelerde basitleştirilmiş seviyelendirmeyi deneyimleme fırsatı sunuyor.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir